Öregfiúk: Magabiztos győzelemmel zártuk a szezont!
2026. jún. 2.
A héten a 7. fordulóval befejeződött a BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoportjának alsóházi rájátszása, öregfiúk csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a Previfitt SE együttese volt.
Álomszerűen kezdtük a mérkőzést: rögtön a 2. percben Besenyei beadása után a hálóban kötött ki a labda, 1-0! A 8. percben sikerült megdupláznunk előnyünket: újabb remek beadást követően Emre volt eredményes, 2-0! A 16. percben Pusztai távolról lőtt egy kapufát, 4 percre rá pedig három gólosra növeltük előnyünket: remek összjátékot követően ismét Emre talált be, 3-0! Nem álltunk meg háromnál: a 28. és a 29. percben is betaláltunk, előbb Tyichi, utóbb Emre volt a gólszerző, 5-0! Ezzel az eredménnyel mentek szünetre a csapatok.
Mieink a második játékrész első komolyabb lehetőségéből tovább növelték előnyüket: szép összjáték után a csereként beálló Köő is feliratkozott a góllövők közé, 6-0! A 65. percben a bal szélről veszélyeztettek a vendégek, Graeser nagyot védett. A 67. és a 69. perc a csereként beálló Illésről maradt emlékezetes: előbb egy passza után próbálkoztunk, majd egy beadás után ő veszélyeztetett fejjel, sajnos egyik lehetőségből sem lett újabb gól. Az utolsó 10 percben szinte csak a Previfitt támadott, volt, hogy Graeser védett, illetve kétszer a kapufát találták el, így 6-0-ás Tesi-sikerrel zárult a találkozó.
Vélemény: Hát ez egy félidő alatt eldőlt! Nagyon magabiztosan és pontosan játszottunk az első félidőben és bár a második játékrészben visszább vettünk, megérdemelten tartottuk itthon a 3 pontot!
A Previfitt SE együttesének köszönjük a mérkőzést és sok sikert kívánunk nekik a következő szezonban, kilátogató szurkolóinknak pedig köszönjük az egész éves támogatást!
BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoport
Rájátszás Alsóház
7. forduló
Testvériség-Újpalota SE - Previfitt SE 6-0 (5-0)
2026. 06. 01.
19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
Játékvezető: Strehó Erik, Asszisztensek: Apkó Tamás, Török Zsolt
Testvériség-Újpalota SE: Graeser, Takács, Bors, Pusztai, Dienes (Köő 41'), Emre (Illés 60'), Vicsápi, Tyichi, Németh (Láving 44'), Miháldi (Naisz 41'), Besenyei
Previfitt SE: Kovács R., Szabó, Rózsa, Csönge, Nagy, Bárczi (Záray 34'), Tamasics, Makay, Fabók, Kovács Z., Varga
További cserék: Lőrincz
Gólszerzők: Besenyei (2'), Emre (8', 20', 29'), Tyichi (28'), Köő (48')
A forduló másik mérkőzésén a MAC 2-1-es győzelmet aratott a Maximo SE együttese felett.
Mieink ezzel a győzelemmel az alsóház élén zárták a szezont, míg a Previfitt SE együttese ezzel a vereséggel a tabella 3. helyén zárt.
Szeretném ezúton is megköszönni Illés Zoltánnak az egész éves bizalmat, a csapatnak pedig a hozzám való hozzáállásukat és a közös élményeket!
Az alsóházi elsőséghez ezúton is gratulálok, szép volt, urak!
Jó pihenést kívánok mindenkinek a nyárra!
Hajrá, Tesi!
Felnőtt I.: Nagyot küzdöttünk, de vereséggel zártunk Budafokon
2026. máj. 24.
Hétvégén a 30. fordulóval lezárult a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a Budafoki MTE II. együttese volt.
A mérkőzés első helyzete a hazaiak előtt adódott: a 11. percben a bal szélről egy szabadrúgásból veszélyeztettek, de Zubány védeni tudott. Mieink első helyzetére a 19. percig kellett várni, akkor egy szabadrúgást követően a jobb szélről próbálkoztunk, de lövésünk elszállt a kapu felett. A 29. és a 34. percben is komoly lehetőség adódott a házigazda előtt, de előbb Zubány volt résen, majd fölé vágták a játékszert. A 43. percben viszont már sikerült megszerezniük a vezetést: Lauri lőtte el a bal szélről a labdát, Zubány ezt nem védhette, 1-0. Ezzel az eredménnyel vonultak szünetre a csapatok.
A második játékrészt egyértelműen mi kezdtük jobban, az 51. és az 52. percben is volt egy lehetőségünk, előbb Németh lőtt távolról, majd Ambrózi szabadrúgása volt veszélyes, de előbbi lövés a kapufáról pattant ki, utóbbit pedig Gregus védeni tudta. A 61. percben még Zubány kivédett egy jobb szélről eleresztett lövést, a 69. percben viszont már sikerült megdupláznia előnyét a hazaiaknak: szögletet követően Nándori volt eredményes, 2-0. A mérkőzés 93. percében még kiállították csapatunkból Járját, így emberhátrányban fejeztük be a mérkőzést, de ez a végeredményt már nem befolyásolta, 2-0-ás budafoki sikerrel zárult a találkozó.
Vélemény: Habár az első félidőben alárendeltebb szerepet játszottunk, a második félidőben abszolút bennünk volt a gól, hatékonyabbak voltak a támadásaink. Éppen ezért sajnálatos igazán, hogy egy becsületgólt sem tudtunk szerezni, hiszen a játék képe alapján ez nem volt annyira sima hazai győzelem, mint azt esetlegesen az eredmény mutathatja. Fel a fejjel!
A Budafoki MTE II. együttesének gratulálunk a győzelemhez és a 3. helyhez, szurkolóinknak pedig köszönjük az egész éves támogatást!
BLSZ I. osztály
30. forduló
Budafoki MTE II. - Testvériség-Újpalota SE 2-0 (1-0)
2026. 05. 23.
11:00
Budafoki MTE Sporttelep
Játékvezető: Fekete László, Asszisztensek: Busai Attila, Baranyai Dávid Mihály
Budafoki MTE II.: Gregus, Egyed, Nándori, Lauri, Horváth L. (Kirner 74'), Haronisz (Waller 77'), Szöllösi, Korponai (Bakos 66'), Soós (Apáthy 83'), Molnár, Pokoly
További cserék: Berhidai, Turóczi, Horváth B.
Vezetőedző: Polákovics Attila
Testvériség-Újpalota SE: Zubány, Járja, Veres, Tamás, Ambrózi, Nassim (Dudás 70'), Németh, Pusztai (Urbán 70'), Molnár (Balog 46'), Daniel (Boda 67'), Krajsovszky
További cserék: Román
Vezetőedző: Törőcsik András
Gólszerzők: Lauri (43'), Nándori (69')
Sárga lap: Molnár (31'), Ambrózi (77')
Piros lap: Járja (93')
További eredmények:
Nagytétényi Kohász - Ludovika SE 0-1
Csepel UFC - TFSE-TENT Budapest 0-0
43. Sz. Építők SK - 1908 SZAC Budapest 2-4
Fővárosi Vízművek SK - Szabadkikötő Sport Kft. 2-4
Unione FC - Flotta 2001 SE 5-4
XV. Kerületi Issimo SE - REAC 0-4
Kelen SC - Ikarus BSE 3-1
A Budafoki MTE II. együttese ezzel a győzelemmel tehát a 3. helyen zárt, míg mieink ezzel a vereséggel a tabella 10. helyén zárták a 2025/26-os szezont.
A mérkőzést követően alapvetően járt volna tippjátékunk győztesének a jutalom, viszont a győztes (Telek Csaba) a 3 sört inkább beváltotta 3 üdítőre és lelkes, fiatal szurkolóinknak ajánlotta azt, akik a félidőben meg is kapták a 3 üdítőt.
Habár közös kép most nem készült, ezúton is szeretném megköszönni a fiatalembereknek az egyesület nevében is, hogy amikor tehették felnőtt csapatunkra szánták hétvégéjüket és szorítottak nekik!
Jó pihenést kívánok mindenkinek a nyárra, júliusban találkozunk!
Hajrá, Tesi!
Beharangozó!
2026. máj. 22.
Hétvégén a 30. fordulóval lezárul a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a holnapi játéknapon lép pályára, ellenfelünk a Budafoki MTE II. együttese lesz.
A BMTE a 3., míg mieink a tabella 9. helyéről várják a holnapi találkozót. A budafokiak legjobb esetben a 2., legrosszabb esetben a 3. helyen végezhetnek, míg szeretett csapatunk legjobb esetben a 9., legrosszabb esetben pedig a 11. helyen zárhatja a szezont. A góllövőlistát illetően külön pikantériát ad a mérkőzésnek, hogy a BLSZ I. góllövőlistájának élén lévő két támadót pont ez a két csapat adja: a hazaiak részéről Lauri Giuseppe Junior, míg csapatunk részéről Ambrózi Álmos Manó jár 22 gólnál, így a holnapi mérkőzés egy "mini-döntő" is lehet a két kiváló támadó között.
A Budafoki MTE II. hazai pályán veretlen a szezonban, 11 győzelem (5-0 a Ludovika SE ellen, 2-1 az 1908 SZAC Budapest ellen, 3-0 a Fővárosi Vízművek SK ellen, 2-0 a Szabadkikötő Sport Kft. ellen, 1-0 a 43. Sz. Építők SK ellen, 3-1 a Nagytétényi Kohász ellen, 2-1 a Kelen SC ellen, 2-0 a Flotta 2001 SE és a REAC ellen, 2-1 a Csepel UFC ellen és 5-1 a XV. Kerületi Issimo SE együttese ellen) mellett 3 döntetlent (0-0 a TFSE-TENT Budapest ellen és 2-2 az Ikarus BSE és az Unione FC ellen) tudnak felmutatni. Mieink idegenbeli mérlege 7 győzelem (0-3 az 1908 SZAC Budapest otthonában, 2-5 a Fővárosi Vízművek SK otthonában, 1-2 a Szabadkikötő Sport Kft. otthonában, 2-4 a Nagytétényi Kohász otthonában, 0-2 az Ikarus BSE otthonában, 1-2 a TFSE-TENT Budapest otthonában és 3-5 a XV. Kerületi Issimo SE otthonában), 1 döntetlen (3-3 a Ludovika SE otthonában), valamint 6 vereség (3-0 a 43. Sz. Építők SK otthonában, 5-1 a Kelen SC otthonában, 2-1 a Flotta 2001 SE otthonában, 4-1 a REAC otthonában, 5-2 a Csepel UFC otthonában és 3-0 az Unione FC otthonában).
A hazaiak a legutóbbi bajnoki fordulóban 2-3-as győzelmet arattak az Ikarus BSE otthonában, míg csapatunk a Nagytétényi Kohász ellenében tudott győzni 3-0 arányban.
Ami a két csapat közös múlját illeti: a két csapat eddig 18 bajnokin találkozott egymással, a Budafok pályaválasztásával 5 BMTE győzelem mellett 2 döntetlen mellett 2 Tesi-siker született, a gólarány 16-12 a budafokiak javára. Mieink pályaválasztásával 5 döntetlen mellett 4 budafoki siker a mérleg, a gólarány ebben az esetben 11-16 a BMTE javára. A két csapat őszi találkozásakor 0-2-es BMTE-siker született.
A holnapi mérkőzés játékvezetője Fekete László lesz, asszisztensei Busai Attila és Baranyai Dávid Mihály lesznek.
Hétvégén egyébként rengeteg korosztályunk pályára lép, a 21. hét teljes programját megtaláljátok a facebook- és instagram oldalamon.
A mérkőzést élő, szöveges közvetítés formájában követhetitek majd a facebook- és instagram oldalamon, előbbi platformon Testvériség-Újpalota SE szurkolók - BéDé blog néven, míg utóbbin bedeblogtestverisegujpalotase felhasználónéven találtok meg.
BLSZ I. osztály
30. forduló
Budafoki MTE II. - Testvériség-Újpalota SE
2026. 05. 23.
11:00
Budafoki MTE Sporttelep
Holnap találkozunk!
Hajrá, Tesi!
Felnőtt II.: Győzelemmel zártuk a szezont!
2026. máj. 22.
A héten a 30. fordulóval lezárul a BLSZ II. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt II. csapatunk már tegnap este lejátszotta szezonbeli utolsó bajnokiját, aktuális ellenfelünk a Nimród SE együttese volt.
Álomszerűen kezdtük a mérkőzést: az 1. percben Hanák bepasszából Dudás szerezte meg számunkra a vezetést, 1-0! A vendégek első helyzetére a 16. percig kellett várni, akkor egy indítás után próbálkoztak laposan, de lövésük elkerülte a kaput. A 20. percben még volt egy szöglet utáni kihagyott helyzetünk, de a 30. perc után csak a vendégek előtt akadtak lehetőségek, előbb a 31., majd a 42. percben veszélyeztettek, de Román mindkét esetben résen volt, így 1-0-ás Tesi-előnnyel mentek szünetre a csapatok.
A második játékrész első helyzete a vendégek előtt adódott: az 51. percben a jobb szélről lőtték el a labdát laposan, de lövésük ismételten elkerülte a kaput. 3 percre rá egy kavarodás után duplázhattuk volna meg előnyünket, de Fényes védeni tudott. A 64. percben még volt egy kihagyott helyzete a Nimródnak, majd a 70. percben sajnos egyenlíteni tudtak: szögletet követően Leier volt eredményes, 1-1. Az utolsó 10 percben mindkét csapat támadott rendesen, de mieink nemnagyon találtak kaput, a Nimród lövéseit pedig sorra védte Román. A 88. percben aztán még elpuskáztunk egy remek bepassz utáni lehetőséget, de 1 percre rá már be tudtunk találni: egy nagyszerű indítás után a csereként beálló Jakubek révén szereztük meg ismét a vezetést, 2-1! Habár a 92. percben még volt egy nagyobb sansza a vendégeknek, jobb szélről ellőtt labdájukat védeni tudta Román, így 2-1-es Tesi-sikerrel zárult a találkozó.
Vélemény: Nagyon jól indult a mérkőzés számunkra, viszont a Nimród kifejezetten jól reagált a korai kapott gólra és összeszedetten mentek az egyenlítésért, támadásaik alapján nagyon is benne volt a levegőben, hogy gólt szerezzenek. Annak viszont kifejezetten örülök, hogy az egyenlítésre és a Nimród további nyomására jól reagáltunk és a végén csak sikerült begyötörni azt a győztes gólt! Örülök, hogy sikerült itthon tartani a 3 pontot és egyúttal győzelemmel zárni a szezont, szép volt, fiúk!
A Nimród SE együttesének köszönjük a mérkőzést és sok sikert kívánunk nekik a következő szezonra, kilátogató szurkolóinknak pedig köszönjük a mérkőzésen való részvételt és a rendezésben való segítséget!
Báthory Györgynek köszönöm a meccs utáni fuvart és a szezon során nyújtott összes segítségét, akár hazafuvarról, rendezésben segítésről, vagy fotókról volt szó, örök hálám!
BLSZ II. osztály
30. forduló
Testvériség-Újpalota SE II. - Nimród SE 2-1 (1-0)
2026. 05. 21.
19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
Játékvezető: Vida Gábor, Asszisztensek: Tilki-Nagy Titusz, Milavecz Péter
Testvériség-Újpalota SE II.: Román, Ács B., Bátory, Pincés, Török, Hanák, Dudás (Sárközi 66'), Huszár Sz. (Simkó 69'), Balog (Jakubek 58'), Magyar (Ács M. 76'), Vu Quang Minh
További cserék: Czidor
Edzők: Gyűrű Lajos, Tóth Gyula
Nimród SE: Fényes, Koczó (Miro 68'), Bocsev, Labundy, Bán (Obring 62'), Motyovszki (Patonai 40'), Tordasi, Varga (Bátai 46'), Ujvári, Brödner, Leier
Gólszerzők: Dudás (1'), Jakubek (89'), ill. Leier (70')
A forduló további párosításai:
MLTC - Soroksár SC II.
II. Kerület UFC - Rákosmente FC
Pestszentimrei SK - Kelen SC II.
Budatétény SE - Mészöly Focisuli
Budai FC - Szent István SE
TFSE II.-TENT Budapest - Airnergy FC
Ezzel a győzelemmel biztossá vált, hogy mieink vagy a 10. vagy a 11. helyen zárnak, míg a Nimród SE együttese vagy a 13., vagy egy esetleges MLTC győzelem esetén a tabella 14. helyén zárja a szezont.
Az is biztossá vált már, hogy jövőre a BLSZ II.-ben folytatja a Nagytétényi Kohász, a Ludovika SE és a III. Ker. TVE II. együttese, feljutott a BLSZ II.-ből a BLSZ I.-be a II. Kerület UFC és a Mészöly Focisuli együttese, a 3 kieső pedig az MLTC/Nimród SE, a Budai FC és a már korábban kizárt Baráti Bőrlabda FC együttese lesz.
Ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek, aki látogatta a szezonban felnőtt II. csapatunk mérkőzéseit és ha kellett, hazai meccseinken segített a rendezésben is!
Ha holnap nem találkoznánk felnőtt I. csapatunk bajnokiján, akkor jó pihenést kívánok mindenkinek!
Hajrá, Tesi!
Öregfiúk: Megnyertük az alsóházat!
2026. máj. 19.
A héten a 6. fordulóval folytatódott a BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoportjának alsóházi rájátszása, öregfiúk csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a Maximo SE együttese volt.
A mérkőzés első helyzete mieink előtt adódott: a 15. percben Bors lőtt laposan, de Belányi védeni tudott. Ezután Besenyei és Köő is veszélyeztetett, de előbbi lövése nem talált kaput, utóbbi lövését pedig védeni tudta Belányi. Több nagyobb lehetőséget nem sikerült kialakítanunk az első félidőben, így 0-0-ás állással mentek szünetre a csapatok.
A második játékrész első helyzete mieink előtt adódott: a 43. percben a jobb szélről próbálkoztunk, de Belányi ismét védeni tudott. Az 50. percben megtört a jég és sikerült megszereznünk a vezetést: Tyichi szabadrúgása talált utat a kapuba, 1-0! 4 percre rá komoly sansza volt a vendégeknek az egyenlítésre, de bal szélről eleresztett lövésük elkerülte a kapunkat. A 66. percben sikerült megdupláznunk előnyünket: Vicsápi lőtt gyönyörű gólt a bal szélről, 2-0! Az utolsó 10 percre teljesen szétesett a Maximo, ezt kihasználva két gólt is szereztünk: előbbit a 76. percben egy remek bepassz után Köő, míg negyedik találatunkat egy sarokrúgást követően Bors szerezte, ezzel beállítva a 4-0-ás végeredményt.
Vélemény: Nehezen indult, az első játékrészben sokkal kevesebb helyzetünk volt, de ez amiatt is volt, mert a Maximo szinte végig remekül védekezett. A második félidőre kijött az a különbség, ami a két csapat közt a tabellán látható és végül simán sikerült itthon tartanunk a 3 pontot. Ezzel a győzelemmel matematikailag is eldőlt, hogy utolsó bajnokink végeredményétől függetlenül az alsóház élén zárjuk a tavaszi szezont. Szép volt, urak!
A Maximo SE együttesének köszönjük a mérkőzést és sok sikert kívánunk nekik a következő szezonra, kilátogató szurkolóinknak pedig köszönjük a mérkőzésen való részvételt!
BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoport
Rájátszás Alsóház
6. forduló
Testvériség-Újpalota SE - Maximo SE 4-0 (0-0)
2026. 05. 18.
19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
Játékvezető: Király Szilveszter, Asszisztensek: Kovács Sándor Zsolt, Milák Tamás
Testvériség-Újpalota SE: Graeser, Vass, Bors, Pusztai, Tyichi, Emre (Láving 58'), Köő, Vicsápi, Németh, Vankó (Naisz 52'), Besenyei
Csereként még pályára lépett: Miháldi
Vezetőedző: Illés Zoltán
Maximo SE: Belányi, Nagy, Méhes (Komáromy 52'), Hável, Prokop, Dénes, Bihari, Virág, Visnyei, Lengyel, Matyóka (Penderik 34')
Gólszerzők: Tyichi (50'), Vicsápi (66'), Köő (76'), Bors (78')
A forduló másik mérkőzésén a Margitszigeti FC 3-0-ás győzelmet aratott a MAC ellenében.
Öregfiúk csapatunk legközelebb 2 két múlva (június 1.-én, hétfőn) lép pályára: a BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoport alsóházi rájátszásának utolsó (7.) fordulójában a jelenlegi 3. helyezett Previfitt SE együttesét fogadjuk, a találkozó 19:45-kor veszi majd kezdetét a Szántóföld utcai Sporttelepen.
Aki megteheti, munka/suli/edzés után jöjjön ki kiszurkolni, hogy győztesen zárjuk a szezont!
Várjuk szeretettel a Tesi Család összes tagját a mérkőzésen!
Hajrá, Tesi!
Felnőtt I.: Magabiztos győzelem a Nagytétény ellen!
2026. máj. 17.
Hétvégén a 29. fordulóval folytatódott a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a Nagytétényi Kohász együttese volt.
A mérkőzés első helyzetei mieink előtt adódtak: a 4. percben előbb Tamás szabadrúgását védte Gujgiczer, majd még ugyanebben a minutumban egy beadás után fejeltünk, de elkerülte a kaput a labda. A vendégek első helyzetére a 12. percig kellett várni, akkor egy kifejelt labda után laposan próbálkoztak, de nem találtak kaput. Mieink a 27. perctől fogva gyakorlatilag végigtámadták az első félidő hátralévő részét, de akár fejjel, akár lábbal próbálkoztunk, nem sikerült kaput találnunk, így 0-0-ás döntetlennel vonultak szünetre a csapatok.
A második játékrész első helyzete mieink előtt adódott: az 51. percben távolról veszélyeztettünk, de lövésünk elkerülte a kaput. Ezt követően Járja, Németh és Ambrózi révén is voltak sanszaink, de vagy nem találtunk kaput, vagy Gujgiczer volt résen. A 66. percben aztán végre megtört a jég: Tamás megpattanó lövésébe Ambrózi csúsztatott bele, Gujgiczer ezt nem tudta védeni, 1-0! Hamar megdupláztuk előnyünket: 1 perccel később egy beadás után ismételten Ambrózi volt eredményes, 2-0! A 72. percben aztán feltettük a pontot az i-re: remek összjáték után a csereként beálló Pusztai talált be, 3-0! A 77. percben a vendégeknek volt egy lehetősége a szépítésre, de lövésük fölé szállt. Az utolsó 10 percben volt még két komolyabb helyzetünk Járja és Boda révén, de több gól már nem született a mérkőzésen, 3-0-ás Tesi-sikerrel zárult a találkozó.
Vélemény: Amilyen káosz volt a mérkőzést megelőző napon a helyszínt illetően, szinte borítékolható volt, hogy angliai körülmények között kell majd lejátszanunk ezt a mérkőzést. Sajnos a szakadó eső megnehezítette a csapatok dolgát, ettől függetlenül jól játszottunk az első félidőben is, de a góllövés nagyon nem akart összejönni. A második félidőben szerencsére végre kijött a lépés és a meccs teljes képe alapján szerintem megérdemelten tartottuk itthon a 3 pontot a szezon utolsó hazai bajnokiján. Szép volt, fiúk!
A Nagytétényi Kohász együttesének köszönjük a mérkőzést és sok sikert kívánunk nekik a következő szezonra!
Hűséges szurkolóinknak köszönjük, hogy a rossz idő ellenére is kijöttek szorítani a csapatnak, külön köszönet mindenkinek, aki segített a rendezésben!
BLSZ I. osztály
29. forduló
Testvériség-Újpalota SE - Nagytétényi Kohász 3-0 (0-0)
2026. 05. 16.
17:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
Játékvezető: Zimonyi Péter, Asszisztensek: Sudicky Bálint, Kovács Olivér István
Testvériség-Újpalota SE: Zubány, Joó, Járja, Veress, Tamás, Ambrózi, Nassim (Pusztai 56'), Németh, Molnár (Boda 56'), Krajsovszky (Daniel 56'), Pincés (Dudás 78')
További cserék: Román
Vezetőedző: Ács Benjámin András
Nagytétényi Kohász: Gujgiczer, Bakó, Kókai, Füzesi (Al-Hussein 85'), Polgár, Athanasiadis, Kutrovácz, Nagy, Lipők, Farkas, Gulyás
További cserék: Róza, Szécsi, Zábráczki
Vezetőedző: Gamal RIchárd
Gólszerzők: Ambrózi (66', 67'), Pusztai (72')
Sárga lap: Németh (73'), ill. Bakó (55'), Lipők (59'), Athanasiadis (81')
Piros lap:
További eredmények:
Ikarus BSE - Budafoki MTE II. 2-3
TFSE-TENT Budapest - Kelen SC 0-5
Flotta 2001 SE - 43. Sz. Építők SK 0-0
REAC - Szabadkikötő Sport Kft. 3-2
1908 SZAC Budapest - XV. Kerületi Issimo SE 7-1
Fővárosi Vízművek SK - Csepel UFC 4-4
A Ludovika SE - Unione FC találkozó ma délelőtt kerül megrendezésre.
Mieink ezzel a győzelemmel megerősítették 9. helyüket a tabellán, míg a Nagytétényi Kohász együttese ezzel a vereséggel maradt a tabella 15. helyén.
Felnőtt I. csapatunk legközelebb jövőhét szombaton lép pályára: a BLSZ I. osztály idei szezonjának utolsó (30.) fordulójában a jelenlegi 2. helyezett Budafoki MTE II. együtteséhez látogatunk, a találkozó 11 órakor veszi majd kezdetét a Budafoki MTE Sporttelepen.
Várunk mindenkit szeretettel!
Hajrá, Tesi!
Beharangozó!
2026. máj. 14.
Hétvégén a 29. fordulóval folytatódik a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a szombati játéknapon lép pályára, ellenfelünk a Nagytétényi Kohász együttese lesz.
Mieink a 9., míg a Nagytétény a tabella 15. helyén áll, biztos kiesőként. Csapatunk házi góllövőlistájának élén Ambrózi Álmos Manó áll 20 góllal, míg a vendégek házi góllövőlistájának élén Szücs Huba áll 12 találattal. Mieink hazai mérlege ebben a szezonban 3 győzelem (3-2 a REAC ellen, 1-0 a Ludovika SE ellen és 4-3 a Fővárosi Vízművek SK ellen), 3 döntetlen (0-0 a Kelen SC és a XV. Kerületi Issimo SE ellen és 2-2 a 43. Sz. Építők SK ellen) és 8 vereség (1-3 az Ikarus BSE ellen, 0-2 a TFSE-TENT Budapest ellen, 0-2 a Flotta 2001 SE ellen, 1-2 a Csepel UFC ellen, 0-3 az Unione FC ellen, 0-2 a Budafoki MTE II. ellen, 0-5 az 1908 SZAC Budapest ellen és 3-7 a Szabadkikötő Sport Kft. együttese ellen). A Nagytétény idegenbeli mérlege 2 győzelem (3-4 a 43. Sz. Építők SK otthonában és 1-3 a Ludovika SE otthonában), 2 döntetlen (2-2 a Fővárosi Vízművek SK és a XV. Kerületi Issimo SE otthonában), valamint 10 vereség (1-0 az 1908 SZAC Budapest otthonában, 5-2 a Szabadkikötő Sport Kft. otthonában, 3-1 a Budafoki MTE II. otthonában, 2-1 az Ikarus BSE otthonában, 1-0 a Flotta 2001 SE otthonában, 3-2 a REAC otthonában, 4-1 a Csepel UFC otthonában, 4-0 az Unione FC otthonában, 2-0 a TFSE-TENT Budapest otthonában és 5-0 a Kelen SC otthonában). Mieink a legutóbbi bajnoki fordulóban 3-0-ás vereséget szenvedtek az Unione FC otthonában, a nagytétényiek pedig ugyanilyen arányú vereséget szenvedtek az Ikarus BSE ellenében.
Ami a két csapat közös múltját illeti: a két csapat eddig 7 bajnokin találkozott egymással, mieink pályaválasztásával 2 döntetlen mellett 1 Nagytétény-siker született, a gólarány 4-6 a nagytétényiek javára. A Nagytétény pályaválasztásával 2 Nagytétény győzelem mellett 2 Tesi-siker a mérleg, a gólarány ebben az esetben 10-13 mieink javára. A két csapat őszi találkozásakor 2-4-es Tesi-siker született. Jó lenne, ha végre egy hazai Tesi-siker is bekerülhetne a statisztikák közé, úgy érzem a srácok rajta lesznek az ügyön!
A szombati mérkőzés játékvezetője Zimonyi Péter lesz, asszisztensei Sudicky Bálint és Kovács Olivér István lesznek.
Hétvégén egyébként rengeteg korosztályunk pályára lép, a 20. hét teljes programját megtaláljátok a facebook- és instagram oldalamon.
A mérkőzést élő, szöveges közvetítés formájában követhetitek majd a facebook- és instagram oldalamon, előbbi platformon Testvériség-Újpalota SE szurkolók - BéDé blog néven, míg utóbbin bedeblogtestverisegujpalotase felhasználónéven találtok meg.
BLSZ I. osztály
29. forduló
Testvériség-Újpalota SE - Nagytétényi Kohász
2026. 05. 16.
17:00
Testvériség-Újpalota SE Sporttelep
Szombaton találkozunk!
Hajrá, Tesi!
Öregfiúk: Döntetlen a Margitsziget otthonában
2026. máj. 12.
A héten az 5. fordulóval folytatódott a BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoportjának alsóházi rájátszása, öregfiúk csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a Margitszigeti FC együttese volt.
Mieink kezdték jobban a mérkőzést, az 1. és a 3. percben is volt egy lehetőségünk, de sem Emre lövése, sem szöglet utáni fejesünk nem talált kaput. Sajnos a hazaiak első helyzetükből be is találtak: a 7. percben egy kipattanó után Gyepes volt eredményes, 1-0. A bekapott gól ellenére nem változott a játék képe, továbbra is folyamatosan mieink támadtak, érződött, hogy folyamatos támadásainknak előbb-utóbb meglesz az eredménye. Így is lett: a 29. percben egy remek indítás után Emre egyenlített, 1-1! A 37. percben még Fülöpnek volt egy lövése távolról, de az fölé szállt, így 1-1-es eredménnyel mentek szünetre a csapatok.
A második játékrész első lehetősége mieink előtt adódott: a 44. percben a jobb szélről próbálkoztunk, de lövésünk sajnos csak az oldalhálót érintette. 5 perccel később a hazaiak egy szöglet után laposan veszélyeztettek, Graeser nagyot védett. Majd' 10 percre rá egy szabadrúgás után volt egy sanszunk, de sajnos elkerülte a labda a kaput. A mérkőzés utolsó 10 percében mindkét csapat próbálkozott rendesen, előbb a 74. percben egy kavarodás után veszélyeztettünk - Szabó védeni tudott -, 2 percre rá a hazaiak lőttek távolról, de lövésük elkerülte a kaput, végül a rendes játékidő utolsó percében egy kapáslövéssel veszélyeztettük a hazaiak kapuját, de Szabó ismét védeni tudott. Az ezt követő szöglet után már nem akadt lehetőség egyik csapat előtt sem, 1-1-es döntetlennel zárult a találkozó.
Vélemény: Két ellentétes félidőt láthattunk. Míg az első félidőt végigtámadtuk, a második félidőre összeszedte magát a Margitsziget és mivel nekik szinte csak a győzelem lett volna elfogadható, rengeteget birtokolták a labdát. Ettől függetlenül a második játékrész második felére megintcsak mieink próbálkoztak többet, így összességében azt lehet mondani, hogy igazságos döntetlen született.
A Margitszigeti FC együttesének sok sikert kívánunk a továbbiakra!
BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoport
Rájátszás Alsóház
5. forduló
Margitszigeti FC - Testvériség-Újpalota SE 1-1 (1-1)
2026. 05. 11.
19:30
BVSC-Zugló Stadion
Játékvezető: Kurtej János, Asszisztensek: Csete Csongor, Dobó Gábor
Margitszigeti FC: Szabó, Kovács (Hatos 22'), Magyar (Havran 24'), Bognár, Kocskovszky, Vargyas, Kertész, Ilyés, Holter, Gyepes, László
Testvériség-Újpalota SE: Fazekas (Graeser 41'), Takács, Bors (Miháldi 56'), Pusztai, Dienes, Emre, Vicsápi, Fülöp (Lajos 41'), Tyichi, Ziegenhain, Besenyei
További cserék: Láving, Vankó
Vezetőedző: Illés Zoltán
Gólszerzők: Gyepes (7'), ill. Emre (29')
Sárga lap: Ziegenhain (31'), Bors (55')
Piros lap:
A forduló másik mérkőzésén a Previfitt SE együttese 0-9-es győzelmet aratott a Merkapt SE otthonában.
Ezzel a döntetlennel a Margitszigeti FC együttese maradt a 2. helyen, míg mieink maradtak az alsóház élén. Ez a döntetlen egyben azt is jelenti, hogy mivel mi egy meccsel többet játszunk, mint két riválisunk (Margitszigeti FC, Previfitt SE), ha jövőhéten nyerünk már biztosan az alsóház élén zárjuk a szezont!
Öregfiúk csapatunk jövőhét hétfőn a BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoport alsóházi rájátszásának 6. fordulójában a jelenlegi 6. helyezett Maximo SE együttesét fogadja, a találkozó 19:45-kor veszi majd kezdetét a Szántóföld utcai Sporttelepen.
Szurkoljuk ki együtt az alsóházi elsőséget jelentő győzelmet!
Hajrá, Tesi!
Felnőtt I.: Háromgólos vereség az Unione otthonában
2026. máj. 10.
Hétvégén a 28. fordulóval folytatódott a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk az Unione FC együttese volt.
Sajnos már a mérkőzés első veszélyesebb mozzanatából megszerezte a vezetést a hazai csapat: a 10. percben büntetőt végezhettek el, amit Kulcsár magabiztosan gólra is váltott, 1-0. Mieink első helyzetei a 15. és a 16. percben történtek, előbb Ambrózi lőtt távolról, majd az ezt követő szöglet után fejjel próbálkoztunk, de nem sikerült gólra váltanunk lehetőségeinket. Az első félidő nagyrészében nálunk volt a labda, a következő nagyobb helyzetünkre mégis a 40. percig kellett várni, akkor ismét egy szögletet követően fejeltünk, de elkerülte a labda a kaput. Az első félidő hajrájában még volt két sanszunk, egyszer Huszár, kétszer pedig Ambrózi volt veszélyes, azonban Kovács minden esetben résen volt, így 1-0-ás Unione-előnnyel vonultak szünetre a csapatok.
A második játékrész első lehetőségei mieink előtt adódtak, mindkétszer az 52. percben próbálkoztunk, előbb Pusztai, majd Pincés révén, de Kovács mindkétszer védeni tudott. Az 58. percben mondhatni a semmiből megduplázta előnyét az Unione: egy bepassz után Hassan volt eredményes, 2-0. Sajnos ez a második bekapott gól nagyon nem tett jót nekünk és sokkal több hibát vétettünk, támadásaink szinte egyáltalán nem végződtek helyzettel. Az utolsó negyed órában pedig inkább a hazaiak támadtak, ennek köszönhetően a 88. percben ismételten büntetőhöz jutottak: a büntetőt volt játékosunk, Edvi Csaba Zsolt végezte el, aki sajnos csakúgy mint Kulcsár gólra váltotta azt, ezzel beállítva a 3-0-ás végeredményt.
Vélemény: Kár érte, megint csak ezt tudom mondani. Az első félidőben szinte csak mi támadtunk, tegnapi vesztünket főképp a pontatlanság és a gyenge helyzetkihasználás okozta. Ugyanakkor ha azt nézzük, hogy hány hiányzóval álltunk fel a bajnoki címre pályázó Unione otthonában, akkor arra nagyon büszkék lehetünk, hogy egyáltalán nem játszottunk alárendelt szerepet. Fel a fejjel!
Az Unione FC együttesének gratulálunk a győzelemhez és sok sikert kívánunk nekik a szezon hátralévő részére, kilátogató szurkolóinknak pedig köszönjük a mérkőzésen való részvételt!
Fejlemény a tegnapi mérkőzéssel kapcsolatban, hogy Huszár Tamás sajnos csuklótörést szenvedett, ezúton is mihamarabbi gyógyulást kívánok neki!
Gyűrű Lajosnak köszönöm a meccs utáni fuvart!
BLSZ I. osztály
28. forduló
Unione FC - Testvériség-Újpalota SE 3-0 (1-0)
2026. 05. 09.
11:00
III. ker. TVE Sporttelep
Játékvezető: Lantos Tamás, Asszisztensek: Sudicky Bálint, Bartus Olivér
Unione FC: Kovács, Kulcsár (Edvi 54'), Gazdik (Kristó 89'), Szabó (Litauszki 57'), Kaszai (Czvitkovics 22'), Nagy, Téglás, Vass, Juhász, Bán, Hassan (Paár 59')
További cserék: Tavasi
Vezetőedző: Szabó András
Testvériség-Újpalota SE: Urbán, Járja, Joó, Veress, Huszár (Pusztai 46'), Molnár (Borsos 68'), Ambrózi, Tamás, Dudás (Boda 46'), Daniel, Pincés
További cserék: Román, Ács
Vezetőedző: Törőcsik András
Gólszerzők: Kulcsár (10'), Hassan (58'), Edvi (88')
Sárga lap: Hassan (67'), Litauszki (78'), ill. Daniel (60'), Törőcsik András (60'), Ambrózi (89')
Piros lap:
További eredmények:
Kelen SC - Budafoki MTE II. 1-1
Fővárosi Vízművek SK - TFSE-TENT Budapest 2-1
43. Sz. Építők SK - Ludovika SE 2-1
Csepel UFC - REAC 1-0
Nagytétényi Kohász - Ikarus BSE 0-3
Szabadkikötő Sport Kft. - 1908 SZAC Budapest 2-2
A XV. Kerületi Issimo SE - Flotta 2001 SE találkozó ma délelőtt kerül megrendezésre.
Az Unione ezzel a győzelemmel a 2. helyre ugrott, míg mieink ezzel a vereséggel maradtak a tabella 9. helyén.
Felnőtt I. csapatunk legközelebb jövőhét szombaton lép pályára: a BLSZ I. osztály 29. fordulójában a már biztos kieső, 15. helyezett Nagytétényi Kohász együttesét fogadjuk, a találkozó 17 órakor veszi majd kezdetét a Testvériség-Újpalota SE Sporttelepen.
Várunk mindenkit szeretettel!
Hajrá, Tesi!
Beharangozó!
2026. máj. 7.
Hétvégén a 28. fordulóval folytatódik a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a szombati játéknapon lép pályára, ellenfelünk az Unione FC együttese lesz.
Az Unione a 3., míg mieink a tabella 9. helyéről várják a szombati találkozót. A hazaiak házi góllövőlistájának élén a korábbi válogatott támadó, Feczesin Róbert áll 12 góllal, míg csapatunk házi góllövőlistájának élén Ambrózi Álmos Manó áll 20 találattal. Az Unione hazai mérlege ebben a szezonban 8 győzelem (2-1 a 43. Sz. Építők SK ellen, 2-0 a Budafoki MTE II. ellen, 5-2 az Ikarus BSE ellen, 3-0 a Ludovika SE ellen, 4-0 a Fővárosi Vízművek SK ellen, 3-2 a XV. Kerületi Issimo SE ellen, 4-0 a Nagytétényi Kohász ellen és 3-1 a Kelen SC együttese ellen), 3 döntetlen (2-2 a Szabadkikötő Sport Kft. ellen, 0-0 a REAC ellen és 1-1 a Csepel UFC ellen) és 2 vereség (2-3 az 1908 SZAC Budapest ellen és 0-1 a TFSE-TENT Budapest ellen). Mieink idegenbeli mérlege 7 győzelem (0-3 az 1908 SZAC Budapest otthonában, 2-5 a Fővárosi Vízművek SK otthonában, 1-2 a Szabadkikötő Sport Kft. otthonában, 2-4 a Nagytétényi Kohász otthonában, 0-2 az Ikarus BSE otthonában, 1-2 a TFSE-TENT Budapest otthonában és 3-5 a XV. Kerületi Issimo SE otthonában), 1 döntetlen (3-3 a Ludovika SE otthonában), valamint 5 vereség (3-0 a 43. Sz. Építők SK otthonában, 5-1 a Kelen SC otthonában, 2-1 a Flotta 2001 SE otthonában, 4-1 a REAC otthonában és 5-2 a Csepel UFC otthonában). Az Unione legutóbb tegnap este lépett pályára, akkor egy, a 23. fordulóból elhalasztott mérkőzésen arattak 1-3-as győzelmet a TFSE-TENT Budapest otthonában, míg mieink a legutóbbi bajnoki fordulóban 2-2-es döntetlent értek el a 43. Sz. Építők SK együttesével szemben.
Ami a két csapat közös múltját illeti: a két csapat eddig 28 alkalommal találkozott egymással, az Unione pályaválasztásával 8 Unione győzelem mellett 2 döntetlen és 4 Tesi-siker született, a gólarány 27-23 az Unione javára. Mieink pályaválasztásával 2 Tesi győzelem mellett 4 döntetlen és 8 Unione-siker a mérleg, a gólarány ebben az esetben 19-33 az Unione javára. A két csapat őszi találkozásakor 0-3-as Unione-siker született.
A szombati mérkőzés játékvezetője Lantos Tamás lesz, asszisztensei Sudicky Bálint és Bartus Olivér lesznek.
Hétvégén egyébként rengeteg korosztályunk pályára lép, a 19. hét teljes programját megtaláljátok a facebook- és instagram oldalamon.
A mérkőzést élő, szöveges közvetítés formájában követhetitek majd a facebook- és instagram oldalamon, előbbi platformon Testvériség-Újpalota SE szurkolók - BéDé blog néven, míg utóbbin bedeblogtestverisegujpalotase felhasználónéven találtok meg.
BLSZ I. osztály
28. forduló
Unione FC - Testvériség-Újpalota SE
2026. 05. 09.
11:00
III. ker. TVE Sporttelep
Szombaton találkozunk!
Hajrá, Tesi!
Felnőtt I.: Döntetlen az Építők ellen
2026. máj. 3.
A héten a 27. fordulóval folytatódott a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a 43. Sz. Építők SK együttese volt.
Bár az 5. percben még kihagytak egy helyzetet a vendégek, második helyzetükből már sikerült megszerezniük a vezetést: Kocsis Balázs látványos lövése talált utat a kapuba, 0-1. A vezetés megszerzése után továbbra is a kék mezesek támadtak, de Zubány folyamatosan résen volt. A 19. percben Zubány a tizenhatoson kívül kézzel ért labdához, a játékvezető azonnal felmutatta neki a piros lapot, így emberhátrányban folytattuk. A Molnár helyére érkező Román első mozzanata a 22. percben egy szabadrúgás bravúros kivédése volt. 1 percre rá ráadásul sikerült egyenlítenünk: Németh lőtte el a jobb szélről a labdát, Meszlényi ezt nem védhette, 1-1! Az első félidő utolsó 10 percében főleg mieinknek voltak lehetőségei, de vagy nem találtunk kaput, vagy Meszlényi volt résen, így 1-1-es állással vonultak szünetre a csapatok.
A második játékrész első helyzete a vendégek előtt adódott: a 48. percben egy indítás után kerültek ordító helyzetbe a kék mezesek, lövésük épphogy elkerülte a kaput. A 60. perc után három sansza is volt a vendégeknek, de kétszer fölé lőtték a labdát, egyszer pedig Román védett nagyot. A 75. percben szabadrúgásból próbálkoztunk, de lövésünk elkerülte a kaput. A 82. percben Románnak kellett nagyot védenie, 3 percre rá pedig ismét egyenlő létszámban folytatták a felek: Meszlényit állította ki reklamálás miatt második sárga lappal a játékvezető! A kiállítás utáni szabadrúgásnak köszönhetően sikerült megszereznünk a vezetést: a szabadrúgás után Ambrózi szerezte meg szezonbeli 20. találatát, 2-1! Talán itt sokan elkönyvelhették, hogy győzelemmel zárjuk a mérkőzést, de sajnos volt még egy csavar a meccsben: a 91. percben Kocsis Balázs újabb látványos góllal vette be kapunkat, 2-2. A 92. percben még Kovácsrétit is kiállította a vendégektől a játékvezető, de ez már nem befolyásolta a végeredményt, 2-2-es döntetlennel zárult a találkozó.
Vélemény: Vegyes érzéseim vannak a meccs miatt. Egyrészt nagyon büszke vagyok a csapatra, amiért az emberhátrány ellenére egyáltalán nem estünk szét és egyrészt nagyon jól reagáltuk le (egyenlítés 4 perccel a piros lapunk után), másrészt a meccs nagyrészében remekül védekeztünk. Ugyanakkor csalódott vagyok, mert ilyen küzdés és folyamatos védekezés után szerintem kijárt volna nekünk a 3 pont, viszont a focit nem érdemre játsszák sajnos. Ezzel a döntetlennel egyik csapat sem járt igazán jól, mi ráadásul vissza is csúsztunk egy helyet a tabellán.
A 43. Sz. Építők SK együttesének sok sikert kívánunk a szezon hátralévő részére, kilátogató szurkolóinknak pedig köszönjük a mérkőzésen való részvételt és a rendezésben való segítséget!
BLSZ I. osztály
27. forduló
Testvériség-Újpalota SE - 43. Sz. Építők SK 2-2 (1-1)
2026. 05. 02.
16:30
Testvériség-Újpalota SE Sporttelep
Játékvezető: Kovács Péter, Asszisztensek: Reszler Csaba, Maczik Milán
Testvériség-Újpalota SE: Zubány, Járja, Joó, Gera (Huszár T. 37'), Tamás, Nassim (Boda 74'), Németh, Ambrózi, Molnár (Román 19'), Krajsovszky, Pincés
További cserék: Veress, Urbán P., Ács
Vezetőedző: Törőcsik András
43. Sz. Építők SK: Meszlényi, Diwumba, Kmetykó, Varga, Gyurkó, Kocsis B., Zilahi (Kocsis Á. 59'), Radócz (Laukó 82'), Kovácsréti, Jakab, Erdős (Tóth 78')
További cserék: Kis, Pálmai
Vezetőedző: Slehovszki Krisztián
Gólszerzők: Németh (23'), Ambrózi (88'), ill. Kocsis B. (7', 91')
Sárga lap: Gera (9'), Joó (54'), Törőcsik András (54'), Huszár T. (70'), Németh (85'), ill. Kmetykó (53')
Piros lap: Zubány (19'), ill. Meszlényi (85'), Kovácsréti (92')
További eredmények:
Ikarus BSE - Unione FC 1-2
Ludovika SE - XV. Kerületi Issimo SE 1-1
TFSE-TENT Budapest - Budafoki MTE II. 1-1
1908 SZAC Budapest - Csepel UFC 2-0
REAC - Fővárosi Vízművek SK 3-0
Kelen SC - Nagytétényi Kohász 5-0
A Flotta 2001 SE - Szabadkikötő Sport Kft. találkozó jövőhét szerdán kerül megrendezésre.
Mieink ezzel a döntetlennel visszacsúsztak a 9. helyre, míg a 43. Sz. Építők SK együttese maradt a 14. helyen.
Felnőtt I. csapatunk legközelebb jövőhét szombaton lép pályára: a BLSZ I. osztály 28. fordulójában a jelenlegi 3. helyezett Unione FC együtteséhez látogatunk, a találkozó 11 órakor veszi majd kezdetét a III. Ker. TVE Sporttelepen.
Várunk mindenkit szeretettel!
Hajrá, Tesi!
Beharangozó!
2026. ápr. 30.
A héten a 27. fordulóval folytatódik a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a szombati játéknapon lép pályára, ellenfelünk a 43. Sz. Építők SK együttese lesz.
Mieink a 8., míg az Építők együttese a tabella 14. helyéről várja a szombati találkozót. Csapatunk házi góllövőlistájának élén Ambrózi Álmos Manó áll 19 góllal, míg a vendégek házi góllövőlistájának élén Kocsis Balázs áll 6 találattal. Mieink hazai mérlege ebben a szezonban 3 győzelem (3-2 a REAC ellen, 1-0 a Ludovika SE ellen és 4-3 a Fővárosi Vízművek SK ellen), 2 döntetlen (0-0 a Kelen SC és a XV. Kerületi Issimo SE ellen) és 8 vereség (1-3 az Ikarus BSE ellen, 0-2 a TFSE-TENT Budapest ellen, 0-2 a Flotta 2001 SE ellen, 1-2 a Csepel UFC ellen, 0-3 az Unione FC ellen, 0-2 a Budafoki MTE II. ellen, 0-5 az 1908 SZAC Budapest ellen és 3-7 a Szabadkikötő Sport Kft. együttese ellen). Az Építők idegenbeli mérlege 3 győzelem (1-3 a Ludovika SE otthonában, 0-1 a Fővárosi Vízművek SK otthonában és 0-1 a TFSE-TENT Budapest otthonában) mellett 10 vereség (3-0 a Szabadkikötő Sport Kft. otthonában, 2-1 az Unione FC otthonában, 1-0 a Budafoki MTE II. otthonában, 3-1 az Ikarus BSE otthonában, 1-0 az 1908 SZAC Budapest és a REAC otthonában, 3-0 a Csepel UFC otthonában, 3-2 a XV. Kerületi Issimo SE otthonában és 1-0 a Nagytétényi Kohász és a Kelen SC otthonában). Mieink a legutóbbi bajnoki fordulóban 3-5 arányú győzelmet arattak a XV. Kerületi Issimo SE otthonában, míg az Építők legutóbb tegnap délután lépett pályára, akkor egy, a 19. fordulóból pótolt mérkőzésen 3-2 arányban győzték le a Szabadkikötő Sport Kft. együttesét.
Ami a két csapat közös múltját illeti: a két csapat eddig 36 bajnokin találkozott egymással, mieink pályaválasztásával 12 Tesi győzelem mellett 2 döntetlen és 3 Építők-siker született, a gólarány 43-17 mieink javára. Az Építők pályaválasztásával 10 Építők győzelem mellett 3 döntetlen és 6 Tesi-siker a mérleg, a gólarány ebben az esetben 34-26 az Építők javára. A két csapat őszi találkozásakor 3-0-ás Építők-siker született.
A szombati mérkőzés játékvezetője Kovács Péter lesz, asszisztensei Reszler Csaba és Maczik Milán lesznek.
Hétvégén egyébként rengeteg korosztályunk pályára lép, a 18. hét teljes programját megtaláljátok a facebook- és instagram oldalamon.
A mérkőzést élő, szöveges közvetítés formájában követhetitek majd a facebook- és instagram oldalamon, előbbi platformon Testvériség-Újpalota SE szurkolók - BéDé blog néven, míg utóbbin bedeblogtestverisegujpalotase felhasználónéven találtok meg.
BLSZ I. osztály
27. forduló
Testvériség-Újpalota SE - 43. Sz. Építők SK
2026. 05. 02.
16:30
Testvériség-Újpalota SE Sporttelep
Szombaton találkozunk!
Hajrá, Tesi!
Felnőtt II.: Vereség Kelenvölgyben
2026. ápr. 30.
A héten a 27. fordulóval folytatódott a BLSZ II. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt II. csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a Kelen SC II. együttese volt.
Rémálomszerűen indult számunkra a mérkőzés: a 6. percben csupán második helyzetéből megszerezte a vezetést a hazai csapat: egy szöglet után Ébli volt eredményes, 1-0. Mieink első helyzetére a 16. percig kellett várni: Hanák veszélyeztetett laposan, de lövése elkerülte a kaput. A 35. percben megduplázta előnyét a Kelen: egy beadást követően Kiss talált be, 2-0. Mindössze 2 percre rá jött a harmadik Kelen-gól: a 37. percben egy újabb beadás után Kiss duplázott, 3-0. Habár a 42. percben Hanák révén még volt egy lehetőségünk, Ott védeni tudott, így 3-0-ás Kelen-előnnyel mentek szünetre a csapatok.
A második játékrész első helyzetei a hazaiak előtt adódtak: az 55. percben kétszer is próbálkoztak, de egyik lövésüket Urbán védte, másik lövésük pedig elkerülte a kaput. A 62. percben aztán jött az újabb hazai találat: ismét egy beadás után kaptunk gólt, ezúttal Lőrincz Gergő volt eredményes, 4-0. A negyedik bekapott gól ellenére inkább mieinknek voltak támadásai, de Somogyi résen volt. A 75. percben aztán végre megtört a jég: egy indítás után a csereként beálló Jakubek szépített, 4-1! Habár az utolsó 10 percben még mindkét csapatnak voltak lehetőségei, több gól már nem született, 4-1-es Kelen-sikerrel zárult a találkozó.
Vélemény: Sajnos ez egy félidő alatt eldőlt. Habár a második félidőben jobban játszottunk, mint az elsőben, sajnos a 3 gólos hátrányra kaptunk egy negyedik gólt is, ami végképp ledolgozhatatlanná vált. Szerintem az eredmény nem tükrözi a két csapat közti különbséget, éppen ezért nagyon bosszantó, hogy ilyen arányú vereséget szenvedtünk Kelenvölgyben. Remélhetőleg tanulunk a tegnap látottakból és sikerül szépen lezárnunk a szezont.
A Kelen SC II. együttesének gratulálunk a győzelemhez és sok sikert kívánunk nekik a szezon hátralévő részére, kilátogató szurkolóinknak pedig köszönjük a mérkőzésen való részvételt!
Báthory Györgynek ezúton is köszönöm a segítséget!
BLSZ II. osztály
27. forduló
Kelen SC II. - Testvériség-Újpalota SE II. 4-1 (3-0)
2026. 04. 29.
19:45
Kelen SC Sporttelep
Játékvezető: Alafi Beatrix, Asszisztensek: Szuhodovszki Dávid, Salamon Domonkos
Kelen SC II.: Ott (Somogyi 67'), Köhne, Ébli, Jávori, Sutyinszky (Gényi 57'), Borbély, Baumann (Pálinkás 72'), Lőrincz G., Jósvai, Kiss (Galyas 70'), Gurzó (Lőrincz D. 63')
További cserék: Csonka, Szilas
Vezetőedző: Vidéki Gábor László
Testvériség-Újpalota SE II.: Urbán, Veress, Bátory, Huszár Sz., Hanák, Nyilas (Siroki 46'), Balog (Jakubek 46'), Pusztai, Joó, Magyar, Daniel
További cserék: Czidor, Lukovszki
Vezetőedző: Gyűrű Lajos
Gólszerzők: Ébli (6'), Kiss (35', 37'), Lőrincz G. (62'), ill. Jakubek (75')
Sárga lap: Baumann (63'), Borbély (86'), ill. Daniel (12'), Bátory (26'), Joó (88')
Piros lap:
A forduló másik tegnap esti mérkőzésén az Airnergy FC 3-7 arányú győzelmet aratott a Nimród SE ellenében.
A forduló további párosításai:
II. Kerület UFC - Pestszentimrei SK
Soroksár SC II. - Budatétény SE
Szent István SE - MLTC
Mészöly Focisuli - Budai FC
Rákosmente FC - Unione FC II.
A Kelen SC II. együttese ezzel a győzelemmel jelen állás szerint felugrott az 5. helyre, míg mieink ezzel a vereséggel maradtak a tabella 10. helyén.
Felnőtt II. csapatunk a Baráti Bőrlabda FC kizárása miatt jövőhéten nem lép pályára, így legközelebb 2 két múlva, május 16.-án lesz jelenésünk: a BLSZ II. osztály 29. fordulójában a jelenlegi listavezetőhöz, azaz a Mészöly Focisuli együtteséhez látogatunk, a találkozó 18 órakor veszi majd kezdetét az NSÜ-BOK Fehér úti Sporttelepén.
Várunk mindenkit szeretettel!
Hajrá, Tesi!
Öregfiúk: Fontos győzelem a MAC ellen!
2026. ápr. 28.
A héten a 3. fordulóval folytatódott a BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoportjának alsóházi rájátszása, öregfiúk csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a MAC együttese volt.
A mérkőzés első helyzete a vendégek előtt adódott: a 4. percben egy indítás után próbálkoztak, de lövésük elkerülte a kaput. Mieink a 8. percben első helyzetükből megszerezték a vezetést: egy szöglet után Nagy volt eredményes, 1-0! Ezután volt egy lapos lövésünk a jobb szélről, ami mellé gurult, majd a 20. percben kétgólosra növeltük előnyünket: remek indítás után Vicsápi talált be, 2-0! A 21. percben volt egy kihagyott helyzete a bal szélről a sárga-kékeknek, majd a 30. percben büntetőhöz jutottak: a büntetőt Zentai végezte el és gólra is váltotta azt, 2-1. Habár az első félidő hátralévő perceiben még voltak lehetőségeink, egyikkel sem tudtunk élni, így 2-1-es Tesi-előnnyel mentek szünetre a csapatok.
Remekül kezdtük a második játékrészt: a 46. percben egy szép bepassz után Emre növelte tovább előnyünket, 3-1! Ezt követően a vendégek kétszer is veszélyeztettek, de egyik lövésük sem találta el a kaput. Az utolsó 10 percben mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, de mind Graeser, mind Csizmeg Zsolt tette a dolgát. A 80. percben aztán sikerült feltennünk a pontot az i-re: remek akció végén a csereként beálló Láving állította be a 4-1-es végeredményt!
Vélemény: Egy jó, kissé feszült meccsen sikerült itthon tartanunk a 3 pontot, a korai vezetés nagyon sokat dobott a csapat önbizalmán, jó volt nézni a tegnapi játékot!
Külön kiemelném a palotai Guardiola (alias Illés Zoltán) remek cseréjét, amivel végképp eldőlt a 3 pont sorsa!:))
Viccet félretéve ahogy múlthéten, úgy tegnap is mindenki odatette magát, büszke vagyok a csapatra. Szép volt, urak!
A MAC együttesének sok sikert kívánunk a szezon hátralévő részére!
BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoport
Rájátszás Alsóház
3. forduló
Testvériség-Újpalota SE - MAC 4-1 (2-1)
2026. 04. 27.
19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
Játékvezető: Grünvald Gábor, Asszisztensek: Varga András, Dobó Gábor
Testvériség-Újpalota SE: Graeser, Vass, Miháldi (Lajos 41'), Pusztai, Dienes, Emre (Láving 73'), Vicsápi, Nagy (Köő 41'), Ziegenhain, Vankó (Bors 41'), Tyichi
További cserék: Takács
Vezetőedző: Illés Zoltán
MAC: Csizmeg Zs., Rákosa, Csizmeg R., Fükő, Szaulik, Sinka, Süle, Timár, Nagy, Zentai, Szita
Vezetőedző: Hornyák Mihály
Gólszerzők: Nagy (8'), Vicsápi (20'), Emre (46'), Láving (80'), ill. Zentai (30')
Sárga lap: Bors (53'), ill. Nagy (39')
Piros lap:
További eredmények:
Margitszigeti FC - Previfitt SE 5-0
Maximo SE - Merkapt SE 6-1
Mieink ezzel a győzelemmel továbbra is vezetik az alsóházat, a MAC együttese pedig ezzel a vereséggel továbbra is a 4. helyet foglalja el a tabellán.
Öregfiúk csapatunk jövőhéten szabadnapos lesz, legközelebb 2 két múlva, május 11.-én lépünk pályára: a BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoport alsóházi rájátszásának 5. fordulójában igazi rangadóra kerül sor, ugyanis a jelenlegi 2. helyezett Margitszigeti FC együtteséhez látogatunk, a találkozó 19:30-kor veszi majd kezdetét a BVSC-Zugló Stadion mögötti műfüves pályán.
Várunk mindenkit szeretettel!
Hajrá, Tesi!
Felnőtt I.: Fordulatos meccsen hoztuk el a 3 pontot az Issimo otthonából!
2026. ápr. 26.
Hétvégén a 26. fordulóval folytatódott a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a XV. Kerületi Issimo SE együttese volt.
A mérkőzés első helyzete a hazaiak előtt adódott: a 7. percben a bal szélről végeztek el szabadrúgást, de Zubány védeni tudta azt. Mieink első helyzetére a 11. percben került sor, akkor Tamás próbálkozott távolról, de Ordasi védett. A 25. percben büntetőhöz jutottunk: a büntetőt Ambrózi végezte el, aki magabiztosan gólra is váltotta azt, 0-1! A 31. percben kényszerű cserére került sor a hazaiaknál: Uhercsák helyére Sándor érkezett, Uhercsák Ádámnak ezúton is jobbulást kívánok! Még az első félidő lefújása előtt sikerült megdupláznunk előnyünket: Ambrózi indítása után Nassim talált be, 0-2! Ezzel az eredménnyel vonultak szünetre a csapatok.
A második játékrész első helyzete mieink előtt adódott: a 48. percben Ambrózi szabadrúgása szállt veszélyesen, a labda épphogy elkerülte a kaput. 1 percre rá tovább növeltük előnyünket: Ambrózi indítása után ezúttal Tamás volt eredményes, 0-3! Az 55. percben szépíteni tudtak a hazaiak: egy szöglet után Dobi fejese kötött ki a hálónkban, 1-3. Az Issimo megérezte a vérszagot és a szépítés után 8 perccel tovább faragtak hátrányukból: Youla szabadrúgásból talált be, 2-3. 2 percre rá sajnos egyenlíteni is tudtak a fehér mezesek: szabadrúgást követően Youla duplázott, 3-3. Azonban nem örülhettek sokáig a comebacknek a hazai szurkolók: a 67. percben Ambrózi is duplázott, ezúttal egy lapos lövéssel vette be Ordasi kapuját, 3-4! A 79. percben pedig a mérkőzésen másodszorra is két gólosra növeltük előnyünket: remek akció és beadás után Joó fejelt a hálóba, 3-5! Habár az utolsó percekben még próbálta 1 gólosra faragni hátrányát az Issimo, több gólt már nem láthatott a kilátogató publikum, 3-5-ös Tesi-sikerrel zárult a találkozó.
Vélemény: Ahogy azt az eredmény is mutatja, két nagyon harcias csapat találkozott egymással tegnap délután a Vasgolyó utcában, mindkét csapatnak nagyon kellett volna a 3 pont. Nagyon büszke vagyok a csapatra, amiért az Issimo comebackje után sem estünk szét és a végsőkig küzdöttünk ezért a nagyon fontos 3 pontért, kiérdemeltük! Szép volt, fiúk!
A XV. Kerületi Issimo SE együttesének sok sikert kívánunk a szezon hátralévő részére, kilátogató szurkolóinknak pedig köszönjük a mérkőzésen való részvételt!
BLSZ I. osztály
26. forduló
XV. Kerületi Issimo SE - Testvériség-Újpalota SE 3-5 (0-2)
2026. 04. 25.
16:45
Vasgolyó utcai Sporttelep
Játékvezető: Török Zsolt, Asszisztensek: Reith Tamás, Kiss Gergő
XV. Kerületi Issimo SE: Ordasi, Komenda (Szendelbacher 46'), Markos (Constantino 61'), Kokas (Szabó 81'), Lázár, Dobi, Madarász, Kamber, Uhercsák (Sándor 31'), Törteli (Mohsen 65'), Youla
További cserék: Komáromi, Vida
Vezetőedző: Domján Norbert
Testvériség-Újpalota SE: Zubány, Járja, Joó, Gera, Huszár T. (Boda 75'), Nassim (Veress 61'), Tamás, Ambrózi (Urbán P. 90'), Molnár (Dudás 67'), Krajsovszky, Pincés
További cserék: Román, Ács, Simkó
Vezetőedző: Törőcsik András
Gólszerzők: Dobi (55'), Youla (63', 65'), ill. Ambrózi (25', 67'), Nassim (45'), Tamás (49'), Joó (79')
Sárga lap: Youla (95'), ill. Krajsovszky (32')
Piros lap:
További eredmények:
Ludovika SE - Szabadkikötő Sport Kft. 2-4
Unione FC - Kelen SC 3-1
Csepel UFC - Flotta 2001 SE 1-0
43. Sz. Építők SK - Ikarus BSE 0-2
Fővárosi Vízművek SK - 1908 SZAC Budapest 0-2
REAC - TFSE-TENT Budapest 2-2
Nagytétényi Kohász - Budafoki MTE II. 1-4
A XV. Kerületi Issimo SE együttese ezzel a vereséggel visszacsúszott a 13. helyre, míg mieink ezzel a győzelemmel felugrottak a tabella 8. helyére.
Felnőtt I. csapatunk legközelebb jövőhét szombaton lép pályára: a BLSZ I. osztály 27. fordulójában a jelenlegi 14. helyezett 43. Sz. Építők SK együttesét fogadjuk, a találkozó 16:30-kor veszi majd kezdetét a Testvériség-Újpalota SE Sporttelepen.
Várunk mindenkit szeretettel!
Hajrá, Tesi!
Beharangozó!
2026. ápr. 24.
Hétvégén a 26. fordulóval folytatódik a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a holnapi játéknapon lép pályára, ellenfelünk a XV. Kerületi Issimo SE együttese lesz.
Az Issimo a 12., míg mieink a tabella 10. helyéről várják a holnapi találkozót. A hazaiak házi góllövőlistájának élén Souleymane Youla áll 14 góllal, míg csapatunk házi góllövőlistájának élén Ambrózi Álmos Manó áll 17 találattal. Az Issimo hazai mérlege ebben a szezonban 3 győzelem (3-1 a Ludovika SE ellen, 3-2 a 43. Sz. Építők SK ellen és 2-1 a Kelen SC együttese ellen), 5 döntetlen (2-2 a Szabadkikötő Sport Kft. ellen, 0-0 a TFSE-TENT Budapest ellen, 3-3 a Budafoki MTE II. ellen, 0-0 a Csepel UFC ellen és 2-2 a Nagytétényi Kohász ellen) és 4 vereség (0-1 a Fővárosi Vízművek SK ellen, 1-2 az Unione FC ellen, 1-4 az Ikarus BSE ellen és 0-3 az 1908 SZAC Budapest együttese ellen). Mieink idegenbeli mérlege 6 győzelem (0-3 az 1908 SZAC Budapest otthonában, 2-5 a Fővárosi Vízművek SK otthonában, 1-2 a Szabadkikötő Sport Kft. otthonában, 2-4 a Nagytétényi Kohász otthonában, 0-2 az Ikarus BSE otthonában és 1-2 a TFSE-TENT Budapest otthonában), 1 döntetlen (3-3 a Ludovika SE otthonában), valamint 5 vereség (3-0 a 43. Sz. Építők SK otthonában, 5-1 a Kelen SC otthonában, 2-1 a Flotta 2001 SE otthonában, 4-1 a REAC otthonában és 5-2 a Csepel UFC otthonában). Az Issimo az előző bajnoki fordulóban bravúros, 1-2-es győzelmet aratott az Ikarus BSE otthonában, míg mieink 3-7 arányú vereséget szenvedtek a Szabadkikötő Sport Kft. ellenében.
Ami a két csapat közös múltját illeti: a két csapat eddig 7 bajnokin találkozott egymással, az Issimo pályaválasztásával 1 Issimo győzelem mellett 1 döntetlen és 1 Tesi-siker született, a gólarány 5-5. Mieink pályaválasztásával 2 Tesi győzelem mellett 1 döntetlen és 1 Issimo-siker a mérleg, a gólarány ebben az esetben 6-3 mieink javára. A két csapat őszi találkozásakor 0-0-ás döntetlen született.
A holnapi mérkőzés játékvezetője Török Zsolt lesz, asszisztensei Reith Tamás és Kiss Gergő lesznek.
Hétvégén egyébként rengeteg korosztályunk pályára lép, a 17. hét teljes programját megtaláljátok a facebook- és instagram oldalamon.
A mérkőzést élő, szöveges közvetítés formájában követhetitek majd a facebook- és instagram oldalamon, előbbi platformon Testvériség-Újpalota SE szurkolók - BéDé blog néven, míg utóbbin bedeblogtestverisegujpalotase felhasználónéven találtok meg.
BLSZ I. osztály
26. forduló
XV. Kerületi Issimo SE - Testvériség-Újpalota SE
2026. 04. 25.
16:45
Vasgolyó utcai Sporttelep
Holnap találkozunk!
Hajrá, Tesi!
Felnőtt II.: Bravúros döntetlen a dobogós ellen!
2026. ápr. 24.
A héten a 26. fordulóval folytatódott a BLSZ II. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt II. csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a Soroksár SC II. együttese volt.
A lehető legrosszabban indult számunkra a mérkőzés: a soroksáriak első helyzetükből egy bepasszt követően már a 2. percben megszerezték a vezetést Roskó B. révén, 0-1. A 7. percben közel jártak a sárga-feketék ahhoz, hogy megduplázzák előnyüket, de indítás utáni lövésüket Urbán hárítani tudta. Mieink első helyzetére a 12. percig kellett várni, akkor Nyilas bepassza után Hanák veszélyeztetett, de lövése épphogy fölé szállt. A 25. percben sikerült egyenlítenünk: egy szabadrúgást követően Nyilas lapos lövése talált utat Apró hálójába, 1-1! Ezután következett egy-egy kihagyott helyzet a felektől, majd a 37. percben sikerült megszereznünk a vezetést: remek bepassz után Hanák volt eredményes, 2-1! Az első félidő hajrájában kétszer is volt lehetőségünk növelni előnyünket, de Apró mindkétszer védeni tudott, így 2-1-es Tesi-előnnyel mentek szünetre a csapatok.
A második játékrész első helyzete a vendégek előtt adódott: a 47. percben a bal szélről veszélyeztettek a soroksáriak, de Urbán résen volt. Az 53. percben mieink a jobb szélről próbálkoztak, de Apró is tette a dolgát. Az ezt követő 10 percben mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, de a lövések nem találtak kaput. A 74. percben egy indítás után veszélyeztettek a vendégek, lövésük épphogy elgurult kapunk mellett. A 90. percben szabadrúgáshoz jutottak a soroksáriak: hiába a sorfal, sajnos túl jó helyről volt elvégezve a szabadrúgás ahhoz, hogy ezt védeni lehessen, Szász lövése a hálóban kötött ki, 2-2. A 92. percben egy soroksári szabálytalanság után Törököt reklamálás miatt második sárga lappal kiállította a játékvezető, így 10 emberrel fejeztük be a találkozót, ami 2-2-es döntetlennel zárult.
Vélemény: Kár a végéért, de le a kalappal a csapat előtt! Egy olyan Soroksárral ikszeltünk (és győztünk le majdnem), akik idén szinte végig a feljutásért küzdenek, tegnap is láthattuk, hogy miért. Egy minőségi csapattal ikszeltünk le, én azt gondolom, hogy ha a maradék meccseinken is ezt a csupaszív játékot nyújtjuk, jó eredménysorral zárhatjuk a szezont. Szép volt, fiúk!
A Soroksár SC II. együttesének sok sikert kívánunk a szezon hátralévő részére, kilátogató szurkolóinknak pedig köszönjük a mérkőzésen való részvételt és a rendezésben való segítséget!
Gyűrű Lajosnak köszönöm a meccs utáni fuvart!
BLSZ II. osztály
26. forduló
Testvériség-Újpalota SE II. - Soroksár SC II. 2-2 (2-1)
2026. 04. 23.
19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
Játékvezető: Maczik Milán, Asszisztensek: Molnár Ádám, Grünvald Gábor
Testvériség-Újpalota SE II.: Urbán, Nyilas, Huszár Sz., Török, Hanák, Pincés, Tamás, Pusztai (Jakubek 85'), Balog, Daniel, Vu Quang Minh
További cserék: Czidor, Siroki, Czakó, Herczog
Vezetőedző: Gyűrű Lajos
Soroksár SC II.: Apró, Bálint, Sipos (Szűcs 58'), Matula (Gaudi-Nagy 46'), Nagy Z. (Terejánszki 58'), Bogdán, Szász, Somkuti (Ignácz 46'), Barnucz, Roskó B., Lakatos
További cserék: Nagy L.
Vezetőedző: Pandur Péter
Gólszerzők: Nyilas (25'), Hanák (37'), ill. Roskó B. (2'), Szász (90')
Sárga lap: Bálint (47'), Gaudi-Nagy (47'), Terejánszki (85'), Barnucz (92')
Piros lap: Török (92')
Mieink ezzel a döntetlennel megerősítették 11. helyüket a tabellán, míg a Soroksár SC II. együttese ezzel a döntetlennel maradt a 3. helyen.
Felnőtt II. csapatunk legközelebb jövőhét szerdán lép pályára: a BLSZ II. osztály 27. fordulójában a jelenlegi 7. helyezett Kelen SC II. együtteséhez látogatunk, a találkozó 19:45-kor veszi majd kezdetét a Kelen SC Sporttelepen.
Várunk mindenkit szeretettel!
Hajrá, Tesi!
Öregfiúk: Győztes HÉTfő!
2026. ápr. 21.
A héten a 2. fordulóval folytatódott a BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoportjának alsóházi rájátszása, öregfiúk csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a Merkapt SE együttese volt.
A mérkőzés első helyzete mieink előtt adódott: rögtön az 1. percben egy bepassz után Fülöp veszélyeztetett, de lövése elkerülte a kaput. Ezután is főképp mieink támadtak, a hazaiak első helyzetére egészen a 16. percig kellett várni, akkor egy bepasszt követően próbálkoztak a piros mezesek, de lövésük elszállt a kapunk felett. Szinte végigtámadtuk az első játékrészt, de vagy nem találtunk kaput, vagy Vilics tette a dolgát. Az első félidő hajrájában végül mégis megtört a jég: remek indítás után Dienes góljával sikerült megszereznünk a vezetést, 0-1! Ezzel az eredménnyel mentek szünetre a csapatok.
A második játékrész első helyzetei is mieink előtt adódtak, de lövéseink folyamatosan elkerülték a kaput. Az 59. percben aztán sikerült megdupláznunk előnyünket: egy kavarodás után Köő volt eredményes, 0-2! Ezt követően megint jött egy pár kihagyott helyzet, majd a 70. percben folytattuk a gólgyártást: egy remek akció végén Fülöp talált be, 0-3! 2 percre rá jött a negyedik Tesi-gól: kavarodást követően Vicsápi is feliratkozott a góllövők közé, 0-4! Eltelt újabb 2 perc, jött az újabb újpalotai gól: Lajos szöglete érintés nélkül kötött ki a Merkapt hálójában, 0-5! Végezetül pedig a 76. és a 77. percben is sikerült betalálnunk: előbb egy beadás után Köő duplázott, majd Fülöp távoli lövése talált utat a Merkapt hálójába, így 0-7-es Tesi-sikerrel zárult a találkozó.
Vélemény: Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk! Jó volt látni, hogy mennyire jól kezeltük a szokatlanul korai kezdést és a füves pályát, tegnap mindenki odatette magát!
Azért, ha ki kéne emelnem egy fordulópontot, akkor azt kell mondanom, hogy nem lehet véletlen, hogy pont Láving becserélése után indult be a henger :))
Viccet félretéve tényleg gratulálok mindenkinek, ez férfimunka volt! Csak így tovább, szép volt, urak!
A Merkapt SE együttesének sok sikert kívánunk a szezon hátralévő részére!
BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoport
Rájátszás Alsóház
2. forduló
Merkapt SE - Testvériség-Újpalota SE 0-7 (0-1)
2026. 04. 20.
17:00
Merkapt Maraton Sportközpont
Játékvezető: Horváth Balázs, Asszisztensek: Istvánfi Mercédesz Éva, Kelemen István
Merkapt SE: Vilics, Dérer, Polyák, Szabó, Balázs, Baranyai, Tajti, Fogarassy (Seres 41'), Dr. Nagy, Molnár, Budai
Testvériség-Újpalota SE: Fazekas, Németh, Pusztai, Dienes (Lajos 41'), Emre, Vicsápi, Fülöp, Nagy (Köő 41'), Takács, Vankó (Miháldi 41'), Tyichi (Láving 55')
Vezetőedző: Illés Zoltán
Gólszerzők: Dienes (40'), Köő (59', 76'), Fülöp (70', 77'), Vicsápi (72'), Lajos (74')
A forduló másik megrendezett mérkőzésén a Margitszigeti FC 0-10-es győzelmet aratott a Maximo SE otthonában, a Szent István SE - MAC találkozó nem került megrendezésre.
A Merkapt SE együttese ezzel a vereséggel maradt az 5. helyen, míg mieink ezzel a győzelemmel továbbra is vezetik az alsóházat.
Öregfiúk csapatunk legközelebb jövőhét hétfőn lép pályára: a BLSZ Öregfiúk III. osztály 1. csoport alsóházi rájátszásának 3. fordulójában a jelenlegi 4. helyezett MAC együttesét fogadjuk, a találkozó 19:45-kor veszi majd kezdetét a Szántóföld utcai Sporttelepen.
Várunk mindenkit szeretettel!
Hajrá, Tesi!
Felnőtt I.: Rémálomszerű hazatérés
2026. ápr. 19.
Hétvégén a 25. fordulóval folytatódott a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a tegnapi játéknapon lépett pályára, ellenfelünk a Szabadkikötő Sport Kft. együttese volt.
Borzasztóan indult számunkra a mérkőzés: az 1. percben egy szögletet követően Vidnyánszky fejelt Zubány hálójába, 0-1. Mieink első helyzetére a 6. percig kellett várni, akkor egy bepassz utáni lövésünk elszállt a kapu felett. Második helyzetünkből viszont már tudtunk egyenlíteni: egy remek bepassz után Ambrózi egalizált, 1-1! Ezt követően egy jó darabig nem történt érdemleges a találkozón, a 36. percben még kihagytak egy helyzetet a vendégek, majd a 40. percben másodszor is megszerezték a vezetést: egy indítás után Jakab volt eredményes, 1-2. Ezzel az eredménnyel vonultak szünetre a csapatok.
Amilyen szörnyen kezdtük az első játékrészt, ugyanolyan szörnyen kezdtük a másodikat is: a 46. percben egy bepasszt követően Jakab duplázott, 1-3. Az 52. percben egy szöglet után kozmetikázhattunk volna az eredményen, de lövésünk elkerülte a kaput. A 61. percben tovább nőtt a kék mezesek előnye: Orosz szemfüles megoldása újabb gólt ért, 1-4. A 65. percben ismét elkezdhettünk reménykedni, ugyanis remek összjáték után Huszár Tamás kozmetikázott az eredményen, 2-4! Második gólunk után volt is két helyzetünk, de sajnos egyik lövésünk sem talált kaput. A 80. percben aztán egy bedobás után ismét három gólosra nőtt a két csapat közti különbség: ezúttal Pölöskei talált be, 2-5. Az ötödik gól után teljesen szétestünk és a 85. és a 88. percben is kaptunk gólt, előbb szabadrúgásból, utóbb egy beadás után, a gólszerzők Orosz és Gelencsér voltak. A 90. percben aztán egy beadás után sikerült valamennyire kozmetikáznunk az eredményen: Tamás volt eredményes, ő állította be a 3-7-es végeredményt.
Vélemény: Tegnap óta keresem a szavakat a látottakra, de nem nagyon találom sajnos. Szomorú vagyok, mert sokadszorra írom le, hogy a szezon legrosszabb meccsét/félidejét produkáltuk...ez azért is bosszantó, mert ez a keret már többször is megmutatta, hogy nem ez az igazi arca, ennél jóval több van bennünk. Mondanám, hogy gyorsan felejtsük el a tegnapi meccset, de inkább csak tanuljunk belőle, hiszek benne, hogy ha valakik, akkor mi össze tudjuk szedni magunkat fejben egy ilyen nagy vereség után is. Fel a fejjel!
A Szabadkikötő Sport Kft. együttesének gratulálunk a győzelemhez és sok sikert kívánunk nekik a szezon hátralévő részére, kilátogató szurkolóinknak pedig köszönjük a mérkőzésen való részvételt!
BLSZ I. osztály
25. forduló
Testvériség-Újpalota SE - Szabadkikötő Sport Kft. 3-7 (1-2)
2026. 04. 18.
15:30
Testvériség-Újpalota SE Sporttelep
Játékvezető: Bereczki Miklós, Asszisztensek: Reszler Csaba, Nagy II. Gábor
Testvériség-Újpalota SE: Zubány, Joó, Nassim (Papp 60'), Tamás, Ambrózi, Dudás (Huszár T. 46'), Molnár, Krajsovszky, Veress (Urbán P. 47'), Boda (Járja 65'), Pincés
További cserék: Czidor, Ács
Vezetőedző: Törőcsik András
Szabadkikötő Sport Kft.: Tamás, Dala (Brown 87'), Vidnyánszky, Dózsa, Gelencsér, Jakab, Despotovic (Klausz 73'), Fekete, Pölöskei, Orosz, Vitályos (Adelmann 46')
További cserék: Keszthelyi, Yasunaga, Kiss
Vezetőedző: Kenyó Zoltán
Gólszerzők: Ambrózi (13'), Huszár T. (65'), Tamás (90'), ill. Vidnyánszky (1'), Jakab (40', 46'), Orosz (61', 85'), Pölöskei (80'), Gelencsér (88')
Sárga lap: Zubány (86'), ill. Dala (68')
Piros lap:
További eredmények:
Ikarus BSE - XV. Kerületi Issimo SE 1-2
TFSE-TENT Budapest - Nagytétényi Kohász 2-0
Flotta 2001 SE - Fővárosi Vízművek SK 2-0
Budafoki MTE II. - Unione FC 2-2
1908 SZAC Budapest - REAC 5-3
Kelen SC - 43. Sz. Építők SK 1-0
Ludovika SE - Csepel UFC 1-3
Mieink ezzel a vereséggel visszacsúsztak a 10. helyre, míg a Szabadkikötő Sport Kft. együttese ezzel a győzelemmel felugrott a tabella 13. helyére.
Felnőtt I. csapatunk legközelebb jövőhét szombaton lép pályára: a BLSZ I. osztály 26. fordulójában a jelenlegi 12. helyezett XV. Kerületi Issimo SE együtteséhez látogatunk, a találkozó 16:45-kor veszi majd kezdetét a Vasgolyó utcai Sporttelepen.
Várunk mindenkit szeretettel!
Hajrá, Tesi!
Beharangozó!
2026. ápr. 16.
Hétvégén a 25. fordulóval folytatódik a BLSZ I. osztály 2025/26-os kiírása, felnőtt I. csapatunk a szombati játéknapon lép pályára, ellenfelünk a Szabadkikötő Sport Kft. együttese lesz.
Mieink a 9., míg a Szabadkikötő a tabella 14. helyéről várja a szombati találkozót. Csapatunk házi góllövőlistájának élén Ambrózi Álmos Manó áll 16 góllal, míg a vendégek házi góllövőlistájának élén Jakab Csaba áll 13 találattal. Mieink hazai mérlege ebben a szezonban 3 győzelem (3-2 a REAC ellen, 1-0 a Ludovika SE ellen és 4-3 a Fővárosi Vízművek SK ellen), 2 döntetlen (0-0 a Kelen SC és a XV. Kerületi Issimo SE ellen) és 7 vereség (1-3 az Ikarus BSE ellen, 0-2 a TFSE-TENT Budapest ellen, 0-2 a Flotta 2001 SE ellen, 1-2 a Csepel UFC ellen, 0-3 az Unione FC ellen, 0-2 a Budafoki MTE II. ellen és 0-5 az 1908 SZAC Budapest együttese ellen). A Szabadkikötő idegenbeli mérlege 2 győzelem (1-2 a TFSE-TENT Budapest otthonában és 2-6 a Nagytétényi Kohász otthonában), 3 döntetlen (2-2 a XV. Kerületi Issimo SE, az Unione FC és az Ikarus BSE otthonában) valamint 4 vereség (2-0 a Budafoki MTE II. otthonában, 2-1 az 1908 SZAC Budapest otthonában, 1-0 a Csepel UFC otthonában és 2-1 a Kelen SC otthonában). Mieink az előző bajnoki fordulóban 5-2-es vereséget szenvedtek a Csepel UFC otthonában, míg a Szabadkikötő 2-2-es döntetlent játszott az Ikarus BSE együttesével.
Ami a két csapat közös múltját illeti: a két csapat eddig 25 bajnokin találkozott egymással, mieink pályaválasztásával 5 Tesi győzelem mellett 1 döntetlen és 6 Szabadkikötő-siker született, a gólarány 20-20. A Szabadkikötő pályaválasztásával 5 Szabadkikötő győzelem mellett 4 döntetlen és 4 Tesi-siker a mérleg, a gólarány ebben az esetben 22-20 a Szabadkikötő javára. A két csapat őszi találkozásakor 1-2-es Tesi-siker született.
A szombati mérkőzés játékvezetője Bereczki Miklós lesz, asszisztensei Reszler Csaba és Nagy II. Gábor lesznek.
A hétvégén egyébként rengeteg korosztályunk pályára lép, a 16. hét teljes programját megtaláljátok a facebook- és instagram oldalamon.
A mérkőzést élő, szöveges közvetítés formájában követhetitek majd a facebook- és instagram oldalamon, előbbi platformon Testvériség-Újpalota SE szurkolók - BéDé blog néven, míg utóbbin bedeblogtestverisegujpalotase felhasználónéven találtok meg.
BLSZ I. osztály
25. forduló
Testvériség-Újpalota SE - Szabadkikötő Sport Kft.
2026. 04. 18.
15:30
Testvériség-Újpalota SE Sporttelep
Szombaton találkozunk!
Hajrá, Tesi!